This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32035
€120,000.00

Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1

Postuar Nov 10, 2018 | Vizita: 112
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane zones se 21 dhjetorit, shitet apartament 2+1+2 tualete.
Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( me ajrim natyral ). Orientohet nga Jug - Lindja, kati i 5 me ashensor. Apartamenti shitet i mobiluar dhe disponon dokument pronesie. Vendodhja shume e mire per nje jetese sa me komode.

Cmimi: 120.000 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0672049700

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€80,730.00
Tirane
Postuar Nov 21, 2018 tek Apartamente ne shitje
€89,250.00
€180,000.00
€65,000.00
Go to top