This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32036
€600.00

Apartament me qera ne Bllok!

Postuar Nov 10, 2018 | Vizita: 82
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera apartament 2+1 ne Bllok. Apartamenti ndodhet ne kat te 7-te, pallat i ri, mjaft mire i administruar. Ka siperfaqe 115m2, i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 soxhorno, 1 ambient kuzhine, 2 tualete dhe ballkon. Eshte i mobiluar dhe arreduar ne menyre bashkohore. I pajisur me sistem kondicionimi, dritaret dopio xham me grila, ballkoni me tende dielli. Ndodhet ne zone elitare te Tiranes mjaft e preferuar. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ091118-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€800.00
€192.00
Tirane
Postuar Nov 03, 2018 tek Apartamente me qera
€700.00
€200.00
Go to top