This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32037
€1,300.00

Ne Bllok, Jepet Apartament/Zyre 3+2 Me Qira

Postuar Nov 10, 2018 | Vizita: 55
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartamenti/Zyra ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri 10 katesh i pajisur me ashensor. Siperfaqja totale eshte 135m2, e ndare perkatesisht ne 5 ambiente te vecanta, njeri prej te cileve eshte kuzhine e pajisur me te gjithe aksesoret e nevojshem, ka 2 ballkone dhe 2 tualete. Ambienti ka vetrata dhe dritare te medha. Ka punime te nje cilesie te larte, tavanet jane te punuara me gips. Ne pjesen me te madhe te tij ka mobilje. Zyra te ofron dhe nje garazh prej 33m2 e pershtatshme per 2 makina. Godina eshte e survejuar me kamera sigurie, ka gjithashtu dhe 24 ore roje.

Cmimi: 1300 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Glediusin ne nr 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€550.00
€600.00
Shkoder
Postuar Nov 16, 2018 tek Apartamente me qera
€300.00
€500.00
Go to top