This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32041
€400.00

Apartament 2+1 me qira në Pedonale

Postuar Nov 10, 2018 | Vizita: 49
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 në Pedonale.
Apartamenti ndodhet në katin e tretë të banimit dhe ka një sipërfaqe prej 100 m².
Ka dy dhoma gjumi, një sallon, një banjo dhe një ballkon.
Jepet me qira i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 400 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Go to top