This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32042
€350.00

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Postuar Nov 12, 2018 | Vizita: 36
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane zones se 21 dhjetorit, jepet me qira apartament 2+1+2 tualete.
Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( me ajrim natyral ). Orientohet nga Jug - Lindja, kati i 5 me ashensor. Totalisht i mobiluar. Vendodhja shume e mire per nje jetese sa me komode.

Cmimi i qirase: 350 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0672049700

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€1,300.00
Shkoder
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Shkoder
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
Shkoder
Postuar Nov 14, 2018 tek Apartamente me qera
€176.00
Go to top