This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32046
€400.00

Ambient biznesi për shitje/qira përballë Fakultetit Juridik

Postuar Nov 13, 2018 | Vizita: 43
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje/qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë dhe me sipërfaqe 52 m².
Ambienti ndodhet në rrugën “Hasan Riza Pasha”, përballë Fakultetit Juridik.
Mund të vihen në shërbim sallat e mbledhjeve që ndodhen në kat të tretë, të cilat ofrojnë shërbime sigurimi me roje dhe me kamera.
Vihen në dispozicion edhe sporteli dhe shërbimi i kafesë në zyrë.
Është i pajisur me kondicionerë.
Ambienti ka projekt hollandez ekskluzivisht për zyra.
Për kushte çlodhjeje ofrohen edhe papafingoja dhe veranda.

🏷ÇMIMI QIRASË: 50’000 lekë/muaj
🏷ÇMIMI SHITJES: 6’000’000 lekë
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€1,500.00
€480.00
Shkoder
Postuar Nov 24, 2018 tek Te ndryshme
€280.00
€280.00
Go to top