This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32049
€176.00

Apartament 1+1 me qira tek Sahati

Postuar Nov 14, 2018 | Vizita: 36
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur tek Sahati.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m² dhe ndodhet në katin e tretë.
Përbëhet nga: -sallon + aneks
-një dhomë gjumi
-banjo
Apartamenti lëshohet me qira i mobiluar.

ÇMIMI: 22’000 lekë/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€192.00
Tirane
Postuar Nov 03, 2018 tek Apartamente me qera
€700.00
€200.00
Go to top