This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32050
€550.00

Tek Sheshi Willson, Jepet Apartament Me Qira 2+1

Postuar Nov 15, 2018 | Vizita: 40
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane sheshit Willson, rruga Ymer Kurti, jepet me qira apartamenti 2+1.
Apartamenti perbehet nga ambjenti i gatim - ndenjes, 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet. Orientimi eshte jug - lindje dhe ndodhet ne katin e 12. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron te gjitha lehtesirat per nje jete komode.

Cmimi: 550 euro / muaj

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Flavian ne nr 0676088900.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€200.00
€300.00
Shkoder
Postuar Nov 09, 2018 tek Apartamente me qera
€240.00
Go to top