This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32051
€51,200.00

Apartament 2+1 në shitje te Teatri “Migjeni”

Postuar Nov 15, 2018 | Vizita: 78
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² të ndodhur në katin e pestë.
Apartamenti ndodhet në qendër të Shkodrës, afër Teatër “Migjeni”.
Ka dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon.

🏷ÇMIMI: 640 €/m²
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€20,000.00
€120,000.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€136,800.00
Go to top