This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32052
€60,000.00

Apartament 1+1 në shitje te Dollari

Postuar Nov 15, 2018 | Vizita: 66
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 te Dollari, në Shkodër.
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 80 m² dhe ndodhet në katin e 6 të banimit.
Përbëhet nga një dhomë gjumi, salloni, kuzhina, një korridor i madh dhe një banjo me vaskë.
Është i mobiluar në mënyrë moderne dhe cilësore.

🏷ÇMIMI: 60’000 €
———————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€52,000.00
Shkoder
Postuar Nov 03, 2018 tek Apartamente ne shitje
€52,000.00
Tirane
Postuar Nov 03, 2018 tek Apartamente ne shitje
€82,800.00
Shkoder
Postuar Nov 04, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top