This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32053
€600.00

Ne Rrugen E Barrikadave, Jepet Apartament 2+1 Me Qira

Postuar Nov 15, 2018 | Vizita: 30
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Perballe Gjimnazit "Sami Frasheri", Jepet me Qira Apartament 2+1 ne katin e 2-te te nje pallati te ri I pajisur me ashensor. Apartamenti organizohet nga sallon ndjenje me nje ambjent gatimi, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Eshte I mobiluar shume mire. Zona ne te cilen ndodhet ky apartament ofron te gjitha lehtesirat qe nje person mund te kerkoje. Mundesi Parkimi.

Cmimi: 600 euro / muaj

Kontakto tani Glediusin ne numrin +355676022313 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente me qera
€600.00
Go to top