This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32054
€600.00

Ambient komercial me qera prane Bllokut Vasil Shanto!

Postuar Nov 16, 2018 | Vizita: 34
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Ambient komercial me qera ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka hapesire prej 110 m2. Plan i hapur dhe funksional per shume aktivitete. Ne kete ambient ka te perfshire nje depo dhe tualet. I Pajisur me sistem ndricimi dhe sistem kondicionimi. I pajisur me fasade xhami e cila ndihmon ne reklamimin e aktivitetit tuaj. Ne cmim jane perfshire taksat. Zona eshte mjaft e populluar. Per detaje te tjera dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones: AZ161118-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 03, 2018 tek Dyqan me qera
€280.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Dyqan me qera
€240.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Dyqan me qera
€600.00
Shkoder
Postuar Nov 17, 2018 tek Dyqan me qera
€320.00
Go to top