This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #32055
€205,000.00

Shitet ambient komercial prane bllokut "Vasil Shanto"!

Postuar Nov 16, 2018 | Vizita: 11
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet ambient komercial me qera ne nje zone te preferuar. Ambienti ndodhet ne kat 0 dhe ka hapesire prej 110 m2. Plan i hapur dhe funksional per shume aktivitete. Ne kete ambient ka te perfshire nje depo dhe tualet. I Pajisur me sistem ndricimi dhe sistem kondicionimi. I pajisur me fasade xhami e cila ndihmon ne reklamimin e aktivitetit tuaj. Zona eshte mjaft e populluar. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per detaje te tjera dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones: AZ161118-02

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 20, 2018 tek Dyqan ne shitje
€55,000.00
Go to top