This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32057
€130,000.00

Apartament per shitje prane stadiumit Dinamo!

Postuar Nov 16, 2018 | Vizita: 66
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament prane postes 8 ne zonen e stadiumit Dinamo, Rr. Zef Jubani. Apartamenti ka siperfaqe 106 m2, ndodhet ne kat te 4 ne nje pallat te ri me ashensor. Ambienti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, soxhorno e madhe dhe e hapur ku perfshihet ambienti i ndenjes dhe ambienti i kuzhines, ka nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti eshte me punime cilesore, me ndricim natyral dhe me hapesire mjaft funksionale. Ka dokumenta te rregullta pronesie. Per me shume detaje dhe viziten ne prone, na kontaktoni!

Id e prones: AN151118-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€48,000.00
€51,200.00
Shkoder
Postuar Nov 15, 2018 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
€75,000.00
Go to top