This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32059
€55,288.00

Truall dhe shtëpi private dy-katëshe në shitje tek Isa Boletini

Postuar Nov 16, 2018 | Vizita: 39
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private dy-katëshe me sipërfaqe 60.5 m².
Trualli në të cilin ndodhet shtëpia ka një sipërfaqe prej 177.7 m².
Ndërtesa është e mobiluar dhe ka një dhomë gjumi dhe një sallon.
Ndodhet në Perash, tek Isa Boletini.

🏷ÇMIMI: 6’900’000 lekë të reja
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€250,000.00
Shkoder
Postuar Dec 02, 2018 tek Shtepia ne shitje
€150,000.00
Shkoder
Postuar Dec 04, 2018 tek Shtepia ne shitje
€150,000.00
Go to top