This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32060
€500.00

Liqeni I Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Postuar Nov 16, 2018 | Vizita: 31
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Afer Liqenit, pallati elrose jepet me qira apartament 2+1.
Apartamenti organizohet nga ambjenti i ndenjes dhe gatimit, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3 banim, me ashensor. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jete komode.

Cmimi: 500 euro / muaj

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni ne nr 0672049700.

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€500.00
Tirane
Postuar Nov 21, 2018 tek Apartamente me qera
€350.00
Go to top