This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32061
€75,000.00

Apartament 2+1 në shitje, tek Kinema “Millennium”

Postuar Nov 16, 2018 | Vizita: 24
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 100 m² të ndodhur në kat të dytë.
Apartamenti ndodhet te “Kinemaja”, ka dy dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo të kompletuar.
Është tërësisht i mobiluar.

🏷ÇMIMI: 75000€
————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 24, 2018 tek Apartamente ne shitje
€55,100.00
Shkoder
Postuar Nov 24, 2018 tek Apartamente ne shitje
€60,000.00
€68,600.00
Go to top