This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32062
€40,400.00

Shiten 2 apartamente 2+1 në Rus

Postuar Nov 17, 2018 | Vizita: 37
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje dy apartamente 2+1 në katin e shtatë në një pallat të ri në Rus.
Të dy apartamentet janë me sipërfaqe 100 m² dhe përfshijnë nga dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.
Zotërojnë hipotekë të rregullt si dhe ofrohet kontratë dritash dhe uji.

🏷ÇMIMI: 40’400 €
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Apartamente ne shitje
€85,000.00
€20,000.00
€120,000.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€136,800.00
Go to top