This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32063
€44,400.00

Shiten 3 apartamente 2+1 në Rus

Postuar Nov 17, 2018 | Vizita: 58
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje tre apartamente 2+1 të ndodhur në Rus dhe me sipërfaqe prej 111 m².
Apartamentet ndodhet në katin e 6/7 të një pallati të ri të pajisur me ashensor.
Kanë dy dhoma gjumi, 2 banjo dhe një ballkon.
Zotërojnë hipoteke të rregullt si dhe ofrohet kontratë dritash dhe uji.

🏷ÇMIMI: 400 €/m²
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€68,600.00
Shkoder
Postuar Nov 24, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,096.00
Shkoder
Postuar Nov 24, 2018 tek Apartamente ne shitje
€40,096.00
€139,035.00
Go to top