This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32067
€200.00

Apartament 2+1 me qira tek Instituti

Postuar Nov 19, 2018 | Vizita: 54
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe 130 m² të ndodhur në katin e tretë të pallatit.
Apartamenti ndodhet në rrugën “Vaso Kadia”, te Instituti.
Përbëhet nga dy dhoma gjumi, një banjo dhe një ballkon

🏷ÇMIMI: 25’000 lekë në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente me qera
€500.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente me qera
€600.00
€1,300.00
Shkoder
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente me qera
€200.00
Go to top