This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32069
€700.00

Vilat Amerikane, Jepet Me Qira 3+1 ( Kati I 3 I Nje Vile )

Postuar Nov 19, 2018 | Vizita: 58
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane Vilave Amerikane, mes Ambasades Amerikane dhe asaj Braziliane, jepet me qira apartament ne katin e 3 te nje vile. Organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, 3 dhoma gjumi dhe dy tualete. Ndodhet ne zone shume te qete, te gjelberuar, e aksesueshme nga te gjithe. Ne cmim perfshihet dhe parkim.

Cmimi: 700 euro / muaj

Per me shume informacion apo vizite ne prone, kontatkoni ne nr 0676088300

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente me qera
€400.00
€350.00
Shkoder
Postuar Nov 14, 2018 tek Apartamente me qera
€176.00
€550.00
Go to top