This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32072
€650.00

Prane Fakultetit Juridik, Jepet Me Qira Apartament 2+1

Postuar Nov 20, 2018 | Vizita: 65
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane Fakultetit Juridik, jepet me qira apartament 2+1.
Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, dy dhoma gjumi dhe dy tualete ( njera me ajrim natyral ). Ndodhet ne katin e 8 dhe orientohet nga Jug - Lindja. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Cmimi: 650 euro / muaj

Per me shume info apo nje vizite ne prone, kontatkoni Glediusin ne numrin 0676022313

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

€350.00
Shkoder
Postuar Nov 14, 2018 tek Apartamente me qera
€176.00
€550.00
€600.00
Go to top