This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32073
€1,500.00

Ambient biznesi me qira në Zdrale

Postuar Nov 20, 2018 | Vizita: 31
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në rrugën “Evlija Çelebiu”, Zdrale.
Ambienti ka një sipërfaqe totale prej 170 m², nga ku: 145 m² është ambienti i brendshëm dhe 25 m² është ballkon.
Ka 2 banjo.
Ambienti është i shtruar i gjithi në pllaka dhe ka sistem kondicionimi.
Vendndodhja buzë rrugës kryesore dhe vetrata e xhamit ofron mundësi të mirë reklamimi të ambientit.
Ofron mundësi shfrytëzimi të ndryshme për biznes.

🏷ÇMIMI: 1500 €/muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Dyqan me qera
€600.00
€600.00
Shkoder
Postuar Nov 17, 2018 tek Dyqan me qera
€320.00
Shkoder
Postuar Dec 02, 2018 tek Dyqan me qera
€240.00
Go to top