This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32074
€89,250.00

Apartament ne shitje prane Liqenit!

Postuar Nov 21, 2018 | Vizita: 78
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament ne shitje prane Liqenit Artificial. Apartamenti ka siperfaqe 105 m2, ndodhet ne kat te 3 te nje pallati te ri. I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenjeje, 1 studio dhe 2 tualete, nje ballkon. Apartamenti ka hapesira funksionale dhe ndodhet ne zone te preferuar dhe me pamje te kendshme nga liqeni. Me mundesi opsionale per garazh me vlere 8000 euro. Me dokumenta te rregullta pronesie. Na kontaktoni per viziten ne prone!

ID e prones: AZ191118-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€20,000.00
€120,000.00
Tirane
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€136,800.00
Shkoder
Postuar Nov 10, 2018 tek Apartamente ne shitje
€20,000.00
Go to top