This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32075
€2,000.00

Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Nov 21, 2018 | Vizita: 23
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi në qendër të qytetit të Shkodrës.
Me një sipërfaqe të bollshme prej 600 m², ky ambient mund të shfrytëzohet më së miri për biznesin tuaj.
Ndodhet në katin -1 dhe ka dalje direkte në rrugën kryesore.

🏷ÇMIMI: 2’000 €/muaj
————————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 27, 2018 tek Te ndryshme
€642.00
Shkoder
Postuar Nov 28, 2018 tek Te ndryshme
€361.00
Shkoder
Postuar Nov 28, 2018 tek Te ndryshme
€2,000.00
€800.00
Go to top