This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32076
€350.00

Apartament me qera prane Presidences!

Postuar Nov 21, 2018 | Vizita: 47
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet apartament me qera ne Rr. Lidhja e Prizrenit. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, i oprganizuar ne 1 dhome gjumi, nje dhome ndenjeje, nje holl dhe nje tualet. I mobiluar ne menyre te pershtatshme me te gjitha pajisjet e nevojshme. Ndodhet ne zone mjaft te preferuar. Na kontaktoni per viziten ne prone.

ID e prones: AN211118-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Go to top