This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32077
€180,000.00

Shitet apartament duplex prane gjimnazit Partizani!

Postuar Nov 21, 2018 | Vizita: 65
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament duplex ne shitje ne Rr. 4 Deshmoret, prane gjimnazit Partizani. Dupleksi ka nje siperfaqe totale prej 180 m2 dhe eshte i vendosur ne katin e dyte dhe te trete te cilet lidhen me shkalle te brendshme, secili me siperfaqe 85.6 m2. Hapesira e brendshme eshte mjaft e bollshme dhe funksionale. Kati i pare i dupleksit ka tre dhoma gjumi dhe nje tualet. Kati i dyte ka nje dhome ndenje dhe nje ambient studio. Me ndricim natyral. Ballkoni rrethues i jep edhe me shume vlere dhe ofron pamje te kendshme te zones. I pajisur me dokumentacion te rregullt. I pajisur me sistem kondicionimi. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones: AZ151118-01

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€75,520.00
Tirane
Postuar Nov 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€80,730.00
Tirane
Postuar Nov 21, 2018 tek Apartamente ne shitje
€89,250.00
€65,000.00
Go to top