This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32078
€1,500.00

Objekt tre-katësh në shitje/qira në KryeBushat

Postuar Nov 21, 2018 | Vizita: 21
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje/qira një objekt tre-katësh buzë rrugës në KryeBushat.
Secili kat i objektit ka një sipërfaqe prej 665 m² kurse në total sipërfaqja e ndërtesës është 2000 m².
Është në gjendje shumë të mirë dhe ka edhe 8 banjo.
Ofron edhe një oborr me sipërfaqe 800 m².

🏷ÇMIMI SHITJES: 490’000 €
🏷ÇMIMI I QIRASË: 1500 €/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Te ndryshme
€270,000.00
€400.00
Shkoder
Postuar Nov 13, 2018 tek Te ndryshme
€400.00
€2,000.00
Go to top