This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32079
€65,000.00

Apartament ne shitje prane tregut elektrik!

Postuar Nov 21, 2018 | Vizita: 95
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament prane tregut elektrik. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri dhe eshte i pabanuar me pare. Ndodhet ne kat te katert dhe ka planimetri te organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje me plan te hapur se bashku me ambientin e kuzhines, 1 tualet. Mobiljet jane te reja. I shtruar ne pllake dhe me ndricim natyral. Me hipoteke. Per me shume detaje na kontaktoni!

Id e prones : AN211118-02

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 19, 2018 tek Apartamente ne shitje
€80,730.00
Tirane
Postuar Nov 21, 2018 tek Apartamente ne shitje
€89,250.00
€180,000.00
€217,920.00
Go to top