This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32082
€480.00

Ambient biznesi me qira te Drejtoria e Policisë

Postuar Nov 24, 2018 | Vizita: 27
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me adresë: rruga “Lëvizja e Postrribës”, te Drejtoria e Transportit Rrugor, Shkodër.
Ka një sipërfaqe totale prej 230 m² e ndarë respektivisht në: 175 m² kati 0 dhe 55 m² kati 1.

✔Cilësitë e ambientit:
– Dyqani ka dy dalje kryesore, një para dhe një tjetër me tarabë për futjen e objekteve të mëdha në godinë ose ngarkim-shkarkim të kamionave.
– Gëzon fasadë xhami për një reklamim sa më të mirë dhe efikas.
– Është i shtruar i gjithi në pllakë.
– Ka një lartësi prej 4.8 metrash.
– Ka roje 24 orë.

🏷 ÇMIMI: 60’000 lekë/muaj *I NEGOCIUESHËM”
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 09, 2018 tek Te ndryshme
€399.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Te ndryshme
€270,000.00
€400.00
Shkoder
Postuar Nov 13, 2018 tek Te ndryshme
€400.00
Go to top