This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32083
€280.00

Ambient biznesi me qira te Prek Cali

Postuar Nov 24, 2018 | Vizita: 29
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin e dytë te Prek Cali.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 70 m² dhe ka në përbërje edhe një banjo.

🏷ÇMIMI: 35’000 lekë/muaj
———————————————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€110,000.00
Shkoder
Postuar Nov 27, 2018 tek Te ndryshme
€1,500.00
Shkoder
Postuar Nov 27, 2018 tek Te ndryshme
€642.00
Shkoder
Postuar Nov 28, 2018 tek Te ndryshme
€361.00
Go to top