This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32100
€280.00

Ambient biznesi me qira në Sheshin “Demokracia”

Postuar Nov 26, 2018 | Vizita: 14
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”.
Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin -1.

Veçoritë e ambientit: -ka sistem sigurie me kamera
-ka sistem aspirimi dhe kondicionimi
-ka 1 banjo

Ambienti jepet me qira me të gjitha paisjet.

🏷ÇMIMI: 35’000 lekë/muaj
——————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 13, 2018 tek Te ndryshme
€400.00
€2,000.00
€1,500.00
€480.00
Go to top