This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32105
€1,500.00

Kapanon me qira tek ish-Parku

Postuar Nov 27, 2018 | Vizita: 28
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një kapanon tek zona e ish-parkut, në Shkodër. Kjo pronë përbëhet nga dy kate dhe ka një sipërfaqe totale prej 900 m², ku 800 m² janë ndërtim, si dhe pjesa e mbetur 100 m² është oborr.

Kapanoni përbëhet nga dy banjo dhe dhoma për zyra.

Ndodhet në rrugë kryesore dhe ka lidhje me unazën e qytetit.
Është i përshtatshëm për çdo lloj aktiviteti, si: fabrikë, ekspozitë, zyra, magazinë, etj.
Ka një sistem elektrik 3-fazor.
Kapanoni është i rikonstruktuar në vitin 2012 sipas standardeve më të larta.

🏷ÇMIMI: 1’500 €/MUAJ *I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 03, 2018 tek Te ndryshme
€150,000.00
Shkoder
Postuar Nov 09, 2018 tek Te ndryshme
€700.00
Shkoder
Postuar Nov 09, 2018 tek Te ndryshme
€399.00
Tirane
Postuar Nov 09, 2018 tek Te ndryshme
€270,000.00
Go to top