This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32109
€361.00

Ambient biznesi me qira në Parrucë

Postuar Nov 28, 2018 | Vizita: 22
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parrucë, rruga “Musa Juka”.
✔ Ambienti ka këto cilësi:
– Është i shtruar në pllakë.
– Ka dritare dopioxham dhe duralumini.
– Është i pajisur me kondicionim dhe aspirim.
– Ka një banjo të kompletuar.
– Është i rikonstruktuar.
– Është ambienti i duhur për klinikë me të gjitha kushtet bashkëkohore.

🏷ÇMIMI: 45’000 lekë të reja në muaj
—————————————————
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 13, 2018 tek Te ndryshme
€400.00
€2,000.00
€1,500.00
€480.00
Go to top