This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32110
€2,000.00

Kapanon + tokë me qira në Bahçallëk

Postuar Nov 28, 2018 | Vizita: 34
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një kapanon dy-katësh me sipërfaqe 760 m² + tokë me adresë: Bahçallëk, te Harku i Bërdicës.
Kati i parë dhe i dytë kanë sipërfaqe respektivisht 380 m².
Toka ndodhet mbrapa kapanonit dhe ka në sipërfaqe prej 4 dynym (40 m² x 100 m²)
Ofron 1300 m² parkim.

🏷ÇMIMI: 2’000 € në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355666666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€2,000.00
€1,500.00
€480.00
Shkoder
Postuar Nov 24, 2018 tek Te ndryshme
€280.00
Go to top