This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32119
€300.00

Ambient biznesi me qira te Stadiumi

Postuar Dec 02, 2018 | Vizita: 24
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 100 m².
Ambienti ndodhet në katin -1 te rruga e gjanë, te Stadiumi. Përbëhet nga një banjo dhe ka shkalla në rrugën kryesore.

🏷ÇMIMI: 300 €/muaj
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 13, 2018 tek Te ndryshme
€400.00
€2,000.00
€1,500.00
€480.00
Go to top