This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32124
€700.00

Ambient biznesi me qira

Postuar Dec 04, 2018 | Vizita: 17
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 160 m² në katin e dytë dhe me adresë: rruga “Revolucioni Antikomunist Hungarez”.
✅Ambienti ka këto cilësi: – Është i shtruar në pllakë.
– Kolonat janë të veshura me mermer dhe tavani me gips.
– Ka dritare duralumini dhe grila elektrike.
– Ofron sistem kondicionimi dhe aspirimi.
– Ka dy banjo të kompletuara me hidrosanitare.
– Ka sistem elektrik 3-fazor dhe monofazë dhe sistem audio.
– Është i vëzhguar i gjithi me kamera.

🏷ÇMIMI: 700 € në muaj *I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

€480.00
Shkoder
Postuar Nov 24, 2018 tek Te ndryshme
€280.00
€280.00
Shkoder
Postuar Nov 26, 2018 tek Te ndryshme
€153,000.00
Go to top