This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan me qera  »Postime #32125
€800.00

Ambient biznesi me qera prane Drejtorise se Policise!

Postuar Dec 04, 2018 | Vizita: 14
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet me qera ambient biznesi ne zone mjaft te preferuar dhe elitare. Ambienti ka siperfaqe 80 m2, ndodhet ne kat te dyte dhe eshte i pajisur me fasade xhami. Ambienti ka planimetri te hapur dhe eshte mjaft i pershtatshem per zyra, dyqane, studio, palester apo aktivitete te tjera. Ne perberje te tij jane edhe dy tualete. I lokalizuar ne rruge kryesore, me ndricim natyral dhe i shtruar ne parket. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni.

Id e prones : AZ031218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Nov 20, 2018 tek Dyqan me qera
€1,500.00
Shkoder
Postuar Dec 02, 2018 tek Dyqan me qera
€240.00
€200.00
€200.00
Go to top