This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Zyre  » Zyre me qera  »Postime #32126
€2,500.00

Jepet vile me qera prane Pazarit te Ri!

Postuar Dec 04, 2018 | Vizita: 17
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Vile me qera prane Pazarit te ri! Ambienti ka nje siperfaqe totale prej 500 m2, dhe eshte i organizuar ne tre kate. Kati i pare ka 1 holl te madh, 1 tualet dhe 1 verande. Kati i dyte dhe kati i trete kane respektivisht 3 dhoma, 2 tualete, 1 ballkon dhe 1 verande. Vila ka tarrace te madhe, hapesire per garazh dhe 2 magazina. E pajisur me sistem ngrohje me kaldaje. E shtruar ne pllake. Shume funksionale per aktivitete te ndryshme biznesi, kopshte, hoteleri, banim, zyra te ndryshme, etj. Ambienti jepet bosh. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ031218-02
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 02, 2018 tek Zyre me qera
€700.00
Tirane
Postuar Nov 03, 2018 tek Zyre me qera
€350.00
€1,188.00
Tirane
Postuar Nov 27, 2018 tek Zyre me qera
€1,000.00
Go to top