This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32127
€139,035.00

Apartament ne shitje prane kompleksit te Delijorgjit!

Postuar Dec 04, 2018 | Vizita: 22
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament prane kompleksit te Delijorgjit ne Rr. e Kavajes. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 120.9m2 dhe ndodhet ne kat te trete banimi. Apartamenti ka planimetri te organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjenjeje e madhe dhe 2 tualete. Punimet jane mjaft cilesore dhe zona eshte mjaft e preferuar. Aktualisht eshte ne fazen permbyllese te punimeve. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ031218-03
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Tirane
Postuar Nov 21, 2018 tek Apartamente ne shitje
€89,250.00
€180,000.00
€65,000.00
€217,920.00
Go to top