This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32134
€400.00

Apartament me qera ne zonen e Myslym Shyrit!

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 87
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Jepet apartament me qera ne zonen e Myslym Shyrit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor, kati i 2. Ka planimetri te organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje sallon me ambient te perbashket me kuzhinen dhe 1 tualet. I arreduar ne menyre komode dhe me stil. I pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme. Cmimi shume i favorshem per zonen. Per viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ051218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente me qera
€150.00
€300.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2019 tek Apartamente me qera
€282.00
Shkoder
Postuar Jan 07, 2019 tek Apartamente me qera
€145.00
Go to top