This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32135
€800.00

Apartament luksoz me qera prane kopshtit zoologjik!

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 264
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Apartament luksoz me qera ne zonen e liqenit. Apartamenti ndodhet ne kat te dyte banimi dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon te vogel. Dritaret jane te pajisura me vetrata gjermane elektrike si dhe me rrjete. I shtruar ne parket te bardhe cilesor. Te gjitha dhomat jane te mobiluara me mobilje italiane shume moderne. Kuzhina e pajisur me te gjitha pajisjet elektroshtepiaket. Me sistem kondicionimi. Zona ne te cilin eshte pozicionuar eshte e preferuar dhe me pamje te kendshme. Na kontaktoni per viziten ne prone!

Id e prones : AZ051218-02

www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Apartamente me qera
€240.00
€200.00
€200.00
Go to top