This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Ambiente te tjera  » Te ndryshme  »Postime #32137
€643.00

Ambient biznesi me qira në qendër të Shkodrës

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 98
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një objekt biznesi i cili ka qenë i përdorur më parë si lokal.
Ambienti ka një sipërfaqe të përgjithshme 150 m² dhe është i pozicionuar në katin përdhe, pas Rektoratit, në qendër të Shkodrës.

Ka në përbërje një banak lokali, karriga, tavolina dhe dy banjo.
Rrethohet me një vetratë xhami dhe mund të shërbejë edhe për Call Center.

🏷ÇMIMI: 80’000 lekë të reja në muaj
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Dec 25, 2018 tek Te ndryshme
€700.00
Shqiperi
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
€25,000.00
Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
Jashte Europes
Postuar Jan 04, 2019 tek Te ndryshme
€1.00
Go to top