This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Toke  » Toke ne shitje  »Postime #32138
€32,154.00

Tokë për shitje në Ndocej

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 113
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës.

Cilësitë e tokës:
– Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.
– Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.
– Kjo prone është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

🏷ÇMIMI: 40 milion lekë
———————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 09, 2019 tek Toke ne shitje
€723,472.00
Shkoder
Postuar Jan 13, 2019 tek Toke ne shitje
€285,000.00
Shkoder
Postuar Jan 15, 2019 tek Toke ne shitje
€25,000.00
Shkoder
Postuar Jan 15, 2019 tek Toke ne shitje
Go to top