This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32139
€85,000.00

Apartment 1+1 ne shitje prane Myslym Shyrit!

Postuar Aug 13, 2019 | Vizita: 302
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament ne Rr. Him Kolli. Apartamenti ndodhet ne kat te 6, pallat i ri. Apartamenti ka siperfaqe 45m2 dhe nje verande te madhe me siperfaqe 62 m2. Planimetria eshte e organizuar ne 1+1 por qe mund te pershtatet ne 2+1. I pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Zona mjaft e preferuar dhe cmimi i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ061218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

€75,000.00
€180,000.00
Shqiperi
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€78,310.00
Tirane
Postuar Aug 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€108,322.00
Go to top