This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Dyqan  » Dyqan ne shitje  »Postime #32140
€60,000.00

Dyqan në shitje te Kryqëzimi i Degës

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 78
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan me një sipërfaqe të përgjithshme 60 m².
Dyqani ndodhet në katin e dytë te Kryqëzimi i ish-Degës.
Ka vetratë xhami dhe një banjo.
Ndodhet në një zonë me qarkullim të lartë dhe mjaft të populluar.

🏷ÇMIMI: 60’000 € * I DISKUTUESHËM*
——————————–
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 19, 2018 tek Dyqan ne shitje
€45,000.00
Shkoder
Postuar Dec 19, 2018 tek Dyqan ne shitje
€13,000.00
Shkoder
Postuar Dec 27, 2018 tek Dyqan ne shitje
€61,100.00
Shkoder
Postuar Jan 05, 2019 tek Dyqan ne shitje
€140,000.00
Go to top