This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32142
€35,000.00

Unaze E Re, Shitet Apartament 1+1 ( Ne Ndertim )

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 155
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Prane Astir, shitet apartament 1+1. Apartamenti organizohet nga ambjenti i gatimit dhe ndenjes, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientohet nga Lindja dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 9 katesh. Ndertimi perfundon ne qershor 2019.

Cmimi: 35.000 euro

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone, kontaktoni Enin ne numrin 0676088300

Mei Realty Don Bosko

User since: Sep 05, 2018
See all ads »

+3********Show phone
Email

Tirane
Postuar Jan 13, 2019 tek Apartamente ne shitje
€88,000.00
€66,760.00
Tirane
Postuar Jan 15, 2019 tek Apartamente ne shitje
€40,000.00
Go to top