This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente ne shitje  »Postime #32144
€80,000.00

Shitet apartament 3+1 prane shkolles "Harry Fultz"!

Postuar Mar 05, 2019 | Vizita: 281
Zona: Tirane
Lloji i postimit: Ofroj
Shitet apartament perballe me shkollen "Harry Fultz", ne rruge kryesore. Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues, ka siperfaqe 103 m2 dhe ka planimetri te organizuar ne 3 dhoma dhe nje kuzhine, 2 tualete dhe 2 ballkon. Hapesirat e bollshme dhe funksionale. Me ndricim natyral dhe me cmim te favorshem. I pajisur me dokumenta te rregullta. Na kontaktoni per viziten ne prone!

Id e prones : AZ071218-01
www.homeplus.al

Agron

User since: Jul 01, 2016
See all ads »

06********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Feb 12, 2019 tek Apartamente ne shitje
€33,520.00
Shkoder
Postuar Mar 05, 2019 tek Apartamente ne shitje
€79,500.00
€77,000.00
Go to top