This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Shtepia  » Shtepia ne shitje  »Postime #32145
€100,000.00

Tokë + shtëpi private për shitje në Velipojë

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 111
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron për shitje një tokë të ndodhur në Vilun të Velipojës.
Toka ka një sipërfaqe prej 500 m².
Është e ndërtuar dhe një shtëpi, e cila gëzon një sipërfaqe prej 56.62 m².
Shtëpia ofron: -sallon
-dhomë gjumi
-banjo
-ballkon
-një papafingo.
Toka ndodhet rreth 200 m larg bregdetit.
E gjithë prona është e rrethuar me avulli 2 m të lartë dhe ka dokumentacionin e duhur të pronësisë.

🏷ÇMIMI: 110’000 €
——————————————-
▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti:
📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Dec 25, 2018 tek Shtepia ne shitje
€190,000.00
€88,000.00
€113,000.00
€42,000.00
Go to top