This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Read more about our cookie terms.
Home  » Apartamente  » Apartamente me qera  »Postime #32147
€250.00

Apartament 2+1 me qira tek ish-5 Heronjtë

Postuar Dec 13, 2018 | Vizita: 84
Zona: Shkoder
Lloji i postimit: Ofroj
Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 të ndodhur në qendër të qytetit, tek ish-5 Heronjtë.
Apartamenti ndodhet në katin e VII dhe ka sipërfaqe prej 98 m².

Sipërfaqja e bollshme e apartamentit ofron: – sallon + kuzhinë
– dy dhoma gjumi
– një banjo
– ballkon

Cilësitë e apartamentit: – është e mobiluar
– ka dritare me dopioxham
– të gjitha dyert e apartamentit janë druri
– banjo të kompletuar
– kuzhina është e re dhe bashkëkohore

Vendndodhja e apartamentit ofron mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, bar- restorant etj.

🏷 ÇMIMI: 250 €/muaj
————————————-
▶️Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këto numra kontakti: 📱+355676666765 ose 📞+355 22 247570
▶️Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: sunrealestate.al@gmail.com

Sun Real Estate

User since: Sep 23, 2015
See all ads »

+3********Show phone
Email

Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente me qera
€323.00
Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente me qera
€323.00
Shkoder
Postuar Jan 04, 2019 tek Apartamente me qera
€323.00
€81.00
Go to top